Зустріч Зеленського і Путіна в Криму можлива лише за однієї умови: на церемонії підняття на півострові українського прапора, – Кулеба.

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним лише в разі деокупації Росією півострова. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу у відповідь на запитання про чутки щодо можливої ​​зустрічі на адмінмежі тощо. “Зустріч Зеленського і Путіна в Криму можлива, але лише за однієї умови: що вона відбудеться […]

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним лише в разі деокупації Росією півострова.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на брифінгу у відповідь на запитання про чутки щодо можливої ​​зустрічі на адмінмежі тощо.

“Зустріч Зеленського і Путіна в Криму можлива, але лише за однієї умови: що вона відбудеться на церемонії підняття в Криму українського прапора і зняття російського”, – сказав він.

“Поки цього немає, будь-яка їхня зустріч чи то в Криму, чи то на адмінмежі Херсонської області – нонсенс”, – додав Кулеба.

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що відсутність води в окупованому Криму – це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність, і Україна не буде подавати воду на півострів до його деокупації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.