Зміни в уряді Великої Британії не вплинуть на підтримку України Заходом, – Білий дім.

Демократичні зміни в британському уряді не вплинуть на особливий союз між США і Сполученим Королівством, а також на підтримку України з боку західних союзників на тлі агресії РФ. “Наш союз зі Сполученим Королівством продовжує бути потужним, наші особливі відносини з народом цієї країни продовжуватимуться, нічого не змінюється”,- зауважила офіційна представниця адміністрації президента США. Вона також […]

Демократичні зміни в британському уряді не вплинуть на особливий союз між США і Сполученим Королівством, а також на підтримку України з боку західних союзників на тлі агресії РФ.

“Наш союз зі Сполученим Королівством продовжує бути потужним, наші особливі відносини з народом цієї країни продовжуватимуться, нічого не змінюється”,- зауважила офіційна представниця адміністрації президента США.

Вона також нагадала, що президент Байден тиждень тому під час саміту НАТО в Мадриді підтвердив, що “країни НАТО продовжуватимуть підтримувати Україну в її зусиллях щодо захисту демократії в умовах жорстокої війни путіна”. І це, за її словами, надалі “не змінюватиметься”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.