Зіпсованого на мільйони зерна виявили на Кіровоградщині.

На  «Кіровоградському комбінаті хлібопродуктів № 2» (КХП) «Державного агентства резерву України»  вяивили порушення через які зіпсувалось зерно. Також зафіксували і фінансові порушення. Про це повідомляє  «Перший діловий телеканал». Так, ревізію проводило управлінням Східного офісу Державної аудиторської служби. В ході перевірки були виявлені порушення, що призвели до псування зерна. Зокрема, постраждали запаси пшениці — понад 14,5 тонн на […]

На  «Кіровоградському комбінаті хлібопродуктів № 2» (КХП) «Державного агентства резерву України»  вяивили порушення через які зіпсувалось зерно. Також зафіксували і фінансові порушення. Про це повідомляє  «Перший діловий телеканал».

Так, ревізію проводило управлінням Східного офісу Державної аудиторської служби.

В ході перевірки були виявлені порушення, що призвели до псування зерна. Зокрема, постраждали запаси пшениці — понад 14,5 тонн на загальну суму 22,3 млрд гривень. Порушення були допущені в період з 1.01.2017 р. до 31.12.2019 р.

Також були відзначені й фінансові порушення. Наприклад, був укладений договір із заниженими тарифами на зберігання зерна, через що держава недоотримала близько 700 тис. грн. прибутку від КХП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.