Жінок без їхньої згоди не мобілізовують, повісток в “Дії” не буде, мобілізованих одразу без підготовки не відправляють в Бахмут, – Міноборони.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що “кремлівська пропаганда продовжує поширювати фейки та міфи, використовувати маніпуляції фактами задля впливу на українське суспільство”. Вона зазначила, “якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії”. Потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер […]

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що “кремлівська пропаганда продовжує поширювати фейки та міфи, використовувати маніпуляції фактами задля впливу на українське суспільство”.

Вона зазначила, “якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії”. Потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив.

Номери гарячої лінії Міністерства оборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442 та 044-454-44-99

Крім того, додала Маляр, треба знати, що мобілізованих направляють на різні напрямки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.