Зеленський запропонував Саакашвілі посаду віцепрем’єр-міністра з реформ.

Ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі може отримати посаду вже в п’ятницю. Верховна Рада може призначити колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з реформ. Про цповідомили три співрозмовника в керівництві фракції президентської партії “Слуга народу”. Пізніше це підтвердила його прессекретар Дарина Чиж і співрозмовник в Офісі Президента. За словами співрозмовників у СН, таке […]

Ексглава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі може отримати посаду вже в п’ятницю.

Верховна Рада може призначити колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з реформ. Про цповідомили три співрозмовника в керівництві фракції президентської партії “Слуга народу”.

Пізніше це підтвердила його прессекретар Дарина Чиж і співрозмовник в Офісі Президента.

За словами співрозмовників у СН, таке кадрове питання може бути винесено на позачергове засідання післязавтра, 24 квітня.

“Плануємо розглянути питання щодо Саакашвілі, якщо голоси будуть на п’ятницю”, – повідомив один з керівників фракції.

Два інші співрозмовники з СН зазначили, що посаду в Кабінеті Міністрів ексгубернатору при п’ятому президентові Петрові Порошенку запропонував президент Володимир Зеленський.

Прессекретар Саакашвілі Дарина Чиж спочатку не підтвердила, але і не спростувала цю інформацію, проте пізніше повідомила, що Саакашвілі “прийде на засідання в п’ятницю, він для початку хоче поспілкуватися з депутатами і поділитися своїм баченням”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *