​​Зеленський: якщо НАТО не готове прийняти Україну, нам потрібні гарантії безпеки.

Якщо країни-учасниці НАТО не готові брати Україну до оборонного альянсу, то потрібно виробити гарантії безпеки для Києва. Це означатиме захист територіальної цілісності нашої країни. За його словами, Київ вимагатиме юридичних гарантій безпеки, якщо НАТО зачинить двері перед перспективами членства України. “Наші партнери, якщо вони не готові приймати Україну в НАТО… тому що Росія не хоче, […]

Якщо країни-учасниці НАТО не готові брати Україну до оборонного альянсу, то потрібно виробити гарантії безпеки для Києва. Це означатиме захист територіальної цілісності нашої країни.

За його словами, Київ вимагатиме юридичних гарантій безпеки, якщо НАТО зачинить двері перед перспективами членства України.
“Наші партнери, якщо вони не готові приймати Україну в НАТО… тому що Росія не хоче, щоб Україна була в НАТО, мають виробити спільні гарантії безпеки для України”, – наголосив Зеленський.

Він додав, що необхідно гарантувати територіальну цілісність, захист кордонів, особливі стосунки з усіма сусідами та безпеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.