Зеленський вимагає від Авакова та Венедіктової зупинити насильство на вулицях України.

Президент Володимир Зеленський вимагає від генпрокурора Ірини Венедіктової та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова забезпечити «недопущення ескалації насильства на вулицях країни». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Стурбованість у Зеленського викликають порушення громадського порядку, незаконний обіг і застосування зброї, численні напади на громадян, зокрема із застосуванням насильства. «Вимагаю від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системної та […]

Президент Володимир Зеленський вимагає від генпрокурора Ірини Венедіктової та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова забезпечити «недопущення ескалації насильства на вулицях країни».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Стурбованість у Зеленського викликають порушення громадського порядку, незаконний обіг і застосування зброї, численні напади на громадян, зокрема із застосуванням насильства.

«Вимагаю від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системної та злагодженої координації в роботі, спрямованої на недопущення ескалації насильства на вулицях країни, вжиття зрозумілих і ефективних превентивних заходів для запобігання цьому та забезпечення мирного й спокійного життя громадян України», — сказав він.

Причиною для такої заяви президента став конфлікт з ножами і стріляниною на столичному Печерську, внаслідок якого постраждали троє людей.

«Раніше мали місце інші неприпустимі випадки порушення правопорядку на вулицях», — додали в Офісі президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *