Зеленський впевнений, що задає тон для українських політиків, у зв’язку з чим вони не дозволяють собі корупційних дій.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю газеті Le Figaro. “Він буде в майбутньому. Я дуже сподіваюся. Думаю, що ми задамо Україні іншу швидкість, інше обличчя”, – зазначив Зеленський, відповідаючи на питання щодо того, що вважає своїм найбільшим успіхом. “Я впевнений, що після мене народ України зрозумів, що такий президент може бути. Я […]

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю газеті Le Figaro.

“Він буде в майбутньому. Я дуже сподіваюся. Думаю, що ми задамо Україні іншу швидкість, інше обличчя”, – зазначив Зеленський, відповідаючи на питання щодо того, що вважає своїм найбільшим успіхом.

“Я впевнений, що після мене народ України зрозумів, що такий президент може бути. Я вважаю, що це дуже важливий момент, що українці вже не зможуть обрати для себе людину з політичним нафталіном. Я вважаю, що це на багато речей впливає. Тому що, як кажуть, риба гниє з голови”, – додав Зеленський.

Він також запевняє, що опонентам не вдасться “прив’язати” йому корупцію.

“Всі бачать, що це неможливо. Тому я вважаю, що задаю цей тон для політиків. Вони бачать – якщо я собі не дозволяю, то їм уже соромно. В Україні так завжди було. Всі дивилися й казали: якщо йому можна, і я теж можу”, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.