Зеленський вніс до ВР законопроєкт про особливий статус поляків, – Дуда.

​​ Президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що його український колега Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону про надання громадянам Польщі особливого статусу в Україні. “Президент Анджей Дуда: сьогодні президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про надання полякам в Україні особливого статусу”, – йдеться в повідомленні польського лідера. Зазначимо, що на сайті […]

​​

Президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що його український колега Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону про надання громадянам Польщі особливого статусу в Україні.

“Президент Анджей Дуда: сьогодні президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про надання полякам в Україні особливого статусу”, – йдеться в повідомленні польського лідера.

Зазначимо, що на сайті Верховної Ради цього проєкту закону поки нема.

Зеленський анонсував цей законопроєкт місяць тому. Тоді йшлося про те, що українські біженці в Польщі отримали з початком війни право на працевлаштування, легальне проживання, навчання, медичне страхування та соціальні гарантії. Аналогічні права президент пропонував надати і полякам в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.