Зеленський вірить у стійке припинення вогню на Донбасі з 27 липня.

Президент України Володимир Зеленський вірить, що після підписання рішення про припинення вогню вздовж лінії розмежування на Донбасі усіма сторонами Нормандського формату з 27 липня настане режим стійкого припинення вогню в зоні конфлікту. Про це він сказав на брифінгу з президентом Швейцарії Симонетоюа Соммаругою в четвер у Станиці Луганській. “Зараз наші представники, які постійно перебувають у […]

Президент України Володимир Зеленський вірить, що після підписання рішення про припинення вогню вздовж лінії розмежування на Донбасі усіма сторонами Нормандського формату з 27 липня настане режим стійкого припинення вогню в зоні конфлікту.

Про це він сказав на брифінгу з президентом Швейцарії Симонетоюа Соммаругою в четвер у Станиці Луганській.

“Зараз наші представники, які постійно перебувають у переговорах Тристоронньої контактної групи, домовилися про дуже важливий крок для всієї нашої країни зі сталого припинення вогню. Ми зараз очікуємо підписання цього документа всіма сторонами Нормандської групи, і вірю в те, що всі сторони підпишуть. Це Україна, Франція, Німеччина та Російська Федерація. І з 27 липня, вірю в це, може наступити той момент, коли буде стійке припинення вогню”, – зазначив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *