Зеленський та Байден не обговорювали моделі завершення війни, – Кулеба.

Раніше видання The Washington Post повідомило, що у США є три різні моделі завершення війни в Україні шляхом переговорів. “Ці моделі на переговорах президентів Байдена і Зеленського не обговорювались. Американська сторона не порушувала питання ні про які моделі”, – зазначив Кулеба. “Це був стовідсотково ефективний візит, але він таким став як завдяки підготовці президента і […]

Раніше видання The Washington Post повідомило, що у США є три різні моделі завершення війни в Україні шляхом переговорів.

“Ці моделі на переговорах президентів Байдена і Зеленського не обговорювались. Американська сторона не порушувала питання ні про які моделі”, – зазначив Кулеба.

“Це був стовідсотково ефективний візит, але він таким став як завдяки підготовці президента і української дипломатії, так і завдяки тому, що США також хотіли, щоб цей візит став стовідсотково успішним”, – додав міністр.

За словами Кулеби, позиція України максимально чітка: міжнародно визнаний кордон України.

“І жоден квадратний сантиметр української землі не буде предметом дипломатичних або військових поступок”, – підсумував глава МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.