Зеленський створює координаційну раду для діалогу з мікробізнесом.

Президент України Володимир Зеленський створює координаційну раду, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного вирішення проблем мікробізнесу. Про це інформує  пресслужба президента. У цей дорадчий орган увійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок та об’єднань підприємців малого та середнього бізнесу, незалежні експерти, представники уряду та Офісу президента. Перше засідання координаційної ради у форматі відеоконференції […]

Президент України Володимир Зеленський створює координаційну раду, метою якої є напрацювання законодавчих змін щодо комплексного вирішення проблем мікробізнесу.

Про це інформує  пресслужба президента.

У цей дорадчий орган увійдуть представники мікробізнесу з кожного регіону, представники спілок та об’єднань підприємців малого та середнього бізнесу, незалежні експерти, представники уряду та Офісу президента. Перше засідання координаційної ради у форматі відеоконференції заплановано на 18 грудня.

Керівник офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що сам очолить координаційну раду і буде особисто модерувати діалог із представниками підприємців. За його словами, у результаті мають бути напрацьовані компромісні законодавчі зміни щодо податкового навантаження, адміністрування збору податків, зокрема, деталі використання РРО.

“Для президента України дуже важливо, щоб малий бізнес працював і розвивався. Щоб людям було зручніше працювати легально, а податківці створювали для людей комфортні умови і більше уваги приділяли ухиленню від сплати податків великих підприємств”, – розповів керівник ОП.

За словами Єрмака, він вже передав головам обласних державних адміністрацій доручення президента сформувати робочі групи за участю представників мікробізнесу від кожного регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.