Зеленський проти подачі води в окупований Крим, – “слуга народу” Яременко.

Президент Володимир Зеленський проти того, щоб відновити постачання окупованого Криму водою. Про це в себе у Facebook написав нардеп партії “Слуга народу” Богдан Яременко, який особисто поставив главі держави це питання. “Я проти”, – так лаконічно президент Зеленський щойно відповів на моє питання про його ставлення до відновлення водопостачання в окупований Крим”, – написав він. Коли користувачі […]

Президент Володимир Зеленський проти того, щоб відновити постачання окупованого Криму водою.

Про це в себе у Facebook написав нардеп партії “Слуга народу” Богдан Яременко, який особисто поставив главі держави це питання.

“Я проти”, – так лаконічно президент Зеленський щойно відповів на моє питання про його ставлення до відновлення водопостачання в окупований Крим”, – написав він.

Коли користувачі соцмережі уточнили в нардепа, чи чітко президент це заявив, Яременко сказав: “Так. У мене не залишилося враження, що щось недоговорено”.

Відповідаючи на питання користувача, “а що він сказав з приводу артистів, які виступають у Криму, – можна їм гастролювати в Україні?”, нардеп відповів: “Я б ніколи не поставив президенту це питання. Є законодавство, є здоровий глузд. Цього достатньо, щоб вирішувати це питання без президента”.

Нагадаємо, раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що відсутність води в окупованому Криму – це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність, і Україна не буде подавати воду на півострів до його деокупації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *