Зеленський про виїзд заробітчан: рабства в Україні немає. Німеччина, Італія, Фінляндія та Польща надіслали замовлення на рейси для робітників.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не буде блокувати виїзд працівників за кордон за умови надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці. Про це він заявив під час брифінгу для журналістів під час робочої поїздки в Закарпатті. “Ми нікому нічого не блокуємо… Ми пояснили, що коли у нас триває карантин, його потрібно […]

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не буде блокувати виїзд працівників за кордон за умови надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці.

Про це він заявив під час брифінгу для журналістів під час робочої поїздки в Закарпатті.

“Ми нікому нічого не блокуємо… Ми пояснили, що коли у нас триває карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти… Ми відпускаємо громадян на ці роботи — за умови, що нам показують копію контракту з людиною на щонайменше три місяці роботи”, – сказав Зеленський.

Він додав, що “коли країна, яка зв’язується з нами за дипломатичними зв’язками, бере на себе зобов’язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином станеться, його не викинуть на вулицю”.

Президент повідомив, що наразі багато країн надіслали замовлення на рейси для українських робітників. Серед них – Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща.

“Хочете працювати за кордоном – будь ласка, рабства в Україні немає”, – сказав Зеленський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.