Зеленський про держпереворот: Деякі угруповання трішечки змінили свої плани.

Президент України Володимир Зеленський вважає, що українське суспільство продемонструвало, що не підтримує дестабілізацію в країні. Зеленський наголосив, що не готовий ділитися інформацією про держпереворот. “Я не готовий про це говорити. Про такі речі не можна говорити”, – сказав президент в інтерв’ю телеканалу “1+1” “Я дуже радий, що наше суспільство не підтримує такі дестабілізаційні кроки деяких угруповань, і […]

Президент України Володимир Зеленський вважає, що українське суспільство продемонструвало, що не підтримує дестабілізацію в країні.
Зеленський наголосив, що не готовий ділитися інформацією про держпереворот.

“Я не готовий про це говорити. Про такі речі не можна говорити”, – сказав президент в інтерв’ю телеканалу “1+1”

“Я дуже радий, що наше суспільство не підтримує такі дестабілізаційні кроки деяких угруповань, і дуже щасливий, що ці угруповання побачили, що суспільство не підтримало їх. Але ми стежимо за ситуацією дуже ретельно”, – сказав Зеленський.

Він вважає, що ті, хто міг бути причетний до перевороту, трохи “змінили свої плани”.

“Я думаю, що в людей глобально плани не змінилися, я думаю, деякі люди отримали комунікації з боку і наших стратегічних партнерів… мали діалоги, отримали певні сигнали. Я думаю, трішечки змінили свої плани”, – зазначив президент. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.