Зеленський про Авакова: “досі немає кращого міністра”.

Президент України Володимир Зеленський вважає главу МВС Арсена Авакова “потужним міністром” і не бачить іншого кандидата на цю посаду. Він також вважає, що Аваков має довести до кінця розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це президент сказав, спілкуючись з журналістами в неформальній обстановці в своїй резиденції в Заліссі, за посиланням на “Радіо Свобода”. “Досі немає кращого […]

Президент України Володимир Зеленський вважає главу МВС Арсена Авакова “потужним міністром” і не бачить іншого кандидата на цю посаду. Він також вважає, що Аваков має довести до кінця розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це президент сказав, спілкуючись з журналістами в неформальній обстановці в своїй резиденції в Заліссі, за посиланням на “Радіо Свобода”.

“Досі немає кращого міністра, так і є. Я вважаю, що він дійсно потужний міністр. Я розумію, через що страйк. Я відверто відповідав на це питання, що якщо людина взялася за якусь реально сенсаційну гучну справу, вона повинна її довести і наполовину її не кидати”, – вказав Зеленський.

“Якраз як я боявся через звільнення (колишнього генпрокурора Руслана.  – Ред.) Рябошапки, щоб у нас не сталося питань зі справою Гандзюк. Вона продовжується, я думаю, що її доведуть до кінця, і замовників буде посаджено за грати. Така сама ситуація з Арсеном Борисовичем”, – сказав глава держави, маючи на увазі розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зеленський вважає, що саме Аваков має довести до кінця розслідування цієї резонансної справи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *