Зеленський представив нового очільника Кіровоградської ОДА.

Сьогодні, 27 серпня, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка. “Я хочу представити людину, яка безпосередньо буде втілювати у життя стратегію розвитку регіону. Це новий очільник Кіровоградської ОДА. Ви знаєте, що історія його попередником, закінчилася не дуже добре. А точніше – не закінчилась, адже зараз працюють правоохоронні органи. Я […]

Сьогодні, 27 серпня, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Назаренка.

“Я хочу представити людину, яка безпосередньо буде втілювати у життя стратегію розвитку регіону. Це новий очільник Кіровоградської ОДА. Ви знаєте, що історія його попередником, закінчилася не дуже добре. А точніше – не закінчилась, адже зараз працюють правоохоронні органи. Я хочу від себе сказати, що ми дійсно сьогодні будуємо нову країну. Я щиро бажаю новому губернатору пам’ятати про це кожного дня на своїй посаді.  Ми розуміємо, що найголовніше для розкриття потенціалу вашого краю це залучення інвестицій. І ця людина знає як це робити і має в цьому успішний досвід”, – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 26 серпня, Кабінет міністрів погодив призначення Андрія Назаренка на посаду голови Кіровоградської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.