Зеленський підписав закон про відкриття ринку землі.

Закон про ринок землі Верховна Рада ухвалила 259 голосами 31 березня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відкритят ринку землі. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. “Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Закон, що його підписав Глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпоряджання своєю власністю […]

Закон про ринок землі Верховна Рада ухвалила 259 голосами 31 березня

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відкритят ринку землі. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Закон, що його підписав Глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпоряджання своєю власністю та створити прозорі умови для набуття у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами України”, – йдеться в повідомленні.

Згідно із законом, учасниками ринку до 2024 року можуть бути звичайні українці. Юридичним особам, які створені громадянами України безпосередньо, державі та територіальним громадам дозволяється купівля землі з 2024 року.

Зазначимо, що прийняття цього закону і закону про заборону повернення націоналізованих банків колишнім власникам – одна з ключових вимог Міжнародного валютного фонду, через невиконання якої Україна досі не отримала нової кредитної програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.