Зеленський хоче, щоб ОП, Рада і Кабмін переїхали з Києва в регіони.

Переїзд в обласні центри чи центри територіальних громад можна організувати за 2 роки. Кабмін вже підготував документацію. Про це повідомив у Телеграмі міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов. “Президент України ініціював та запропонував введення деконцентрації центральних органів виконавчої влади – тобто переміщення центральних органів виконавчої влади з Києва в регіони (обласні центри або центри територіальних громад) – упродовж […]

Переїзд в обласні центри чи центри територіальних громад можна організувати за 2 роки. Кабмін вже підготував документацію.

Про це повідомив у Телеграмі міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

“Президент України ініціював та запропонував введення деконцентрації центральних органів виконавчої влади – тобто переміщення центральних органів виконавчої влади з Києва в регіони (обласні центри або центри територіальних громад) – упродовж найближчих двох років”, – написав він.

Немчінов зазначив, що секретаріат уряду вже розробив пропозиції про те, куди, кому і як переїжджати.

За його словами, переїзд центральних органів влади розвантажить столицю, а в регіонах дозволить створити нові робочі місця і підняти рівень життя. А також наблизить до людей “процес формування і релізації політик”.

Деталей того, кому з органів влади куди пропонують переїхати і що потрібно, щоб плани стали реальністю, Немчінов не надав.

Центральні органи влади України – це президент, уряд, парламент, всі міністерства, ЦВК, державні та національні служби, агентства, інспекції, тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.