Зеленський доручив у липні обговорити на Нацраді реформ фундаментальну концепцію революційної судової реформи, – Саакашвілі.

Голова виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі повідомив, що президент України Володимир Зеленський доручив у липні обговорити на засіданні Національної ради реформ фундаментальну концепцію революційної судової реформи. про це повідомляє Інтерфакс-Україна. “Президент доручив до наступного засідання Нацради реформ підготувати фундаментальну концепцію революційної судової реформи. Ні половинчастих заходів, ні півзаходів, президент чітко сказав: судова система… До наступної […]

Голова виконкому Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі повідомив, що президент України Володимир Зеленський доручив у липні обговорити на засіданні Національної ради реформ фундаментальну концепцію революційної судової реформи.

про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Президент доручив до наступного засідання Нацради реформ підготувати фундаментальну концепцію революційної судової реформи. Ні половинчастих заходів, ні півзаходів, президент чітко сказав: судова система… До наступної Нацради, яка відбудеться в липні”, – заявив він журналістам за підсумками засідання Нацради реформ, що відбулося у вівторок у Києві.

Голова виконкому Нацради реформ додав, що влада має намір ввести концепцію, яка фундаментально відрізняється від нинішнього стану судової реформи в Україні.

“Це будуть не напівзаходи, не напівзакони, не якісь внутрішні перестановки з одного місця на інше. Це буде фундаментальний переділ всього, що відбувається у нас у судовій системі”, – сказав він.

При цьому Саакашкілі наголосив, що президент в цьому питанні “дуже радикально налаштований”. “І навіть якщо потрібно провести через референдум, я думаю, президент на це піде. Навіть якщо буде опір у ВР, опір корумпованого судового корпусу, це свавілля має закінчитися”, – наголосив він.

У цьому контексті Саакашвілі заявив, що “головним ворогом” економічного прогресу України є правоохоронна система України: “(ворогом – ІФ) є СБУ, Податкова міліція, ті підрозділи, які раніше працювали у Генпрокуратурі. Ті підрозділи, які тероризують, рекетують економіку України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.