Зеленський блискучий актор, який заробив багато грошей кривавим потом, – гуморист Філімонов.

Український комік Олег Філімонов, який зібрався балотуватися в мери Одеси, заявив, що президент України Володимир Зеленський звалив на себе величезний тягар, вийшовши із зони власного комфорту. Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Гордон”. “Популярний актор, блискучий. Дуже розумний, дуже підприємливий чоловік, який створив медіаімперію й успішно нею керував, заробив багато грошей. До того ж […]

Український комік Олег Філімонов, який зібрався балотуватися в мери Одеси, заявив, що президент України Володимир Зеленський звалив на себе величезний тягар, вийшовши із зони власного комфорту.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Гордон”.

“Популярний актор, блискучий. Дуже розумний, дуже підприємливий чоловік, який створив медіаімперію й успішно нею керував, заробив багато грошей. До того ж заробив саме кривавим потом. Звичайно, така людина не може не викликати поваги. Він не може не викликати захоплення”, – сказав Філімонов.

Філімонов побажав Зеленському не зупинятися.

“Я розумію, що повільно … Я навіть коли з ним розмовляв, сказав: “Володимире Олександровичу, мене все влаштовує, окрім темпу”… На що він відповів: “Неможливо всю цю заіржавілу машину, яка з великими труднощами повертається, зрушити. Протидія жахлива”, – додав він.

Нагадаємо, Філімонов раніше заявив, що на прохання Зеленського балотуватиметься в мери Одеси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.