Зеленському робили тест на коронавірус. На випадок його захворювання розроблено протокол, – ОП

Президенту України Володимиру Зеленському робили тест на коронавірус. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко. Він зазначив, що всім, хто перетинався з нардепом Сергієм Шаховим, який був заражений COVID-19, робили тестування, в тому числі президенту і прем’єр-міністру. “І президенту зробили, керівнику Офісу, заступникам зробили. Я поясню: треба було зробити тестування, тому що це […]

Президенту України Володимиру Зеленському робили тест на коронавірус.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Він зазначив, що всім, хто перетинався з нардепом Сергієм Шаховим, який був заражений COVID-19, робили тестування, в тому числі президенту і прем’єр-міністру. “І президенту зробили, керівнику Офісу, заступникам зробили. Я поясню: треба було зробити тестування, тому що це були контактні особи, які контактували з одним з перших випадків у Києві, яким був депутат Шахов”, – зазначив він.

Тимошенко додав, що тестування робили відразу, щоб зрозуміти, що робити, в разі підтвердження, були б інші заходи безпеки щодо карантину в ОПУ.

Певний протокол розроблений “на випадок, якщо президент Володимир Зеленський захворіє на коронавірус SARS-CoV-2. Так заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко відповів на питання про дії влади в ситуації, аналогічній тій, в якій опинилася Британія з хворобою прем’єра Бориса Джонсона.

“… Але зрозуміло ж, що виконуючого обов’язки немає. Ну, може там спікер Ради може якось виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому, я думаю, що якщо, не дай бог, щось, робота буде відбуватися в телефонному режимі”, – сказав він.

За його словами, зараз Зеленський “щодня з ранку до вечора” перебуває на Банковій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *