ЗАЗ відновить масове виробництво автомобілів Groupe Renault.

Запорізький автомобілебудівний завод оголошує про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для українського ринку. Про це повідомила пресслужба виробника. Перед початком проєкту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. “Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проєкт, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дає нам змогу залишатися в […]

Запорізький автомобілебудівний завод оголошує про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для українського ринку.

Про це повідомила пресслужба виробника. Перед початком проєкту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault.

“Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проєкт, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дає нам змогу залишатися в безпосередній близькості до наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку”, – прокоментував голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

“Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і що раз більшому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проєкт означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що автомобілі з позначкою “Зроблено в Україні” будуть такої ж високої якості, що і продукція інших заводів Групи Renault”, – заявив керівний регіональний директор Groupe Renault Export Макс Міссана.

Нині в компанії не коментують, автомобілі яких брендів, що входять у велике портфоліо Groupe Renault, випускатимуться на ЗАЗі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *