Завдяки дотриманню карантину кількість нових випадків COVID-19 почала знижуватися.

4 травня в Україні зафіксовано рекордно низький відсоток людей, хворих СOVID-19, щодо загальної кількості активних хворих – 3,5%. Також зафіксовано рекордне співвідношення пацієнтів, які одужали, до нових хворих: за добу одужали 256 осіб, а заражень виявили 366. Як інформує пресслужба глави держави, про це під час традиційної наради щодо протидії поширенню COVID-19 заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. “Дуже […]

4 травня в Україні зафіксовано рекордно низький відсоток людей, хворих СOVID-19, щодо загальної кількості активних хворих – 3,5%. Також зафіксовано рекордне співвідношення пацієнтів, які одужали, до нових хворих: за добу одужали 256 осіб, а заражень виявили 366.

Як інформує пресслужба глави держави, про це під час традиційної наради щодо протидії поширенню COVID-19 заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Дуже позитивна тенденція. Завдяки старанному дотриманню карантину Україні вдалося оминути найстрашніші сценарії. Як ми й передбачали, позитивні тенденції епідемії почалися за тиждень до послаблення карантину. В останні дні дуже важливо ретельно дотримуватися обмежувальних заходів, щоб якомога безпечніше розпочати вихід з карантину”, – сказав Володимир Зеленський.

Водночас Міністерство охорони здоров’я фіксує збільшення кількості випадків безсимптомного перебігу хвороби, що підвищує загрозу поширення СOVID-19. А тому потрібно дотримуватися обмежувальних заходів і надалі. Спалах коронавірусу зафіксовано й на Одещині, яка знову перебуває серед лідерів за кількістю нових інфікованих.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також відзвітував щодо проблеми, коли дітей не приймали до “Охматдиту” та Інституту раку без тестування на коронавірус, яке не могли забезпечити в цих медзакладах. Міністр повідомив, що вже розроблено алгоритми, за якими дітей з усіх регіонів, які їхатимуть до “Охматдиту” та Інституту раку, тестуватимуть на СOVID-19 за три дні до виїзду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *