Затверджено порядок забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб .

2 вересня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682», яка розроблена Міністерством розвитку громад та територій України на виконання Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО). «Держава прагне забезпечити захист та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб. Стратегією інтеграції передбачено, що питання забезпечення житлом є […]

2 вересня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682», яка розроблена Міністерством розвитку громад та територій України на виконання Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

«Держава прагне забезпечити захист та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб. Стратегією інтеграції передбачено, що питання забезпечення житлом є одним із першочергових завдань Уряду, адже кількість громадян України, які вимушені були змінити місце проживання внаслідок тимчасової окупації східних областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополь сягає близько 1,5 млн осіб. Прийнята сьогодні постанова має полегшити процедуру взяття на соціальний квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та надання їм житла», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.   

Постановою Кабміну встановлено процедуру взяття на соціальний квартирний облік ВПО та надання їм житлових приміщень з житлового фонду соціального призначення. Також визначено перелік документів, які необхідно для цього подати.

Крім того, встановлено особливості для внутрішньо переміщених осіб щодо порядку врахування вартості майна, що перебуває у власності громадян, та проведення щорічного моніторингу доходів громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

Прийнятий законодавчий акт відповідає Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практиці Європейського суду з прав людини.

Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. № 682 “

Один коментар до “Затверджено порядок забезпечення соціальним житлом внутрішньо переміщених осіб .

  1. Для чего принимают эти порядки, законы, указы, ведь они не выполняются. Честно сказать только для того, чтобы создать видимость работы и заботы. Приняли Программу “Доступное житло”, ответьте почему она не работает. Зачем принимать новые примарные программы. Деньги все равно украдут или уже украли. Спасение утопающих дело рук самих утопающих. Не 2014 год, уже не верим никому. Всё руководство страны имеет множество квартир. Им на голову не капает…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.