Затриманий Саакашвілі оголосив голодування у в’язниці і вимагає зустрічі з українським консулом, – грузинський омбудсмен.

Затриманий у Тбілісі колишній президент Грузії і голова Виконавчого комітету української Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі оголосив у в’язниці голодування. Він також пройшов медичне обстеження.  про це повідомляється на sputnik-georgia. “Міхеіл Саакашвілі сказав, що оголошує голодування”, – сказала омбудсмен Грузії Ніно Ломджарія після зустрічі з колишнім президентом у в’язниці. Вона уточнила, що відвідала Саакашвілі у […]

Затриманий у Тбілісі колишній президент Грузії і голова Виконавчого комітету української Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі оголосив у в’язниці голодування. Він також пройшов медичне обстеження.

 про це повідомляється на sputnik-georgia.

“Міхеіл Саакашвілі сказав, що оголошує голодування”, – сказала омбудсмен Грузії Ніно Ломджарія після зустрічі з колишнім президентом у в’язниці.

Вона уточнила, що відвідала Саакашвілі у в’язниці в той момент, коли він проходив медичне обстеження. Після цього, за її словами, їм дали можливість поспілкуватися в камері.

“Також у питанні здоров’я ніяких особливих потреб у нього немає. Міхеіл Саакашвілі заявляє, що оголошує головку і, як український громадянин, вимагає зустрічі з консулом України”, – додала Ломджарія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.