Заступник міністра охорони здоров’я Младена Качурець подала у відставку.

За її словами, рішення деяких завдань у міністерстві довірено радникам в обхід заступників Заступник міністра охорони здоров’я України Младена Качурець написала заяву на звільнення. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.  “Маю намір продовжувати працювати над втіленням ідей, що лежать в основі трансформації системи. Але не в цьому складі МОЗ. Прийняла рішення про відставку. […]

За її словами, рішення деяких завдань у міністерстві довірено радникам в обхід заступників

Заступник міністра охорони здоров’я України Младена Качурець написала заяву на звільнення. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook. 

“Маю намір продовжувати працювати над втіленням ідей, що лежать в основі трансформації системи. Але не в цьому складі МОЗ. Прийняла рішення про відставку. Відповідну заяву подано керівництву”, – написала вона.

Качурец підкреслила, що в перші дні після призначення зрозуміла, що про командну роботу і формування загальної політичної позиції у МОЗ не йдеться.

“За три місяці я переконалася, що політичні рішення відкладаються, в той же час публічно озвучується позиція, яка не обговорювалася всередині МОЗ або обговорювалася без участі фахівців, які безпосередньо над ними працюють. Сотні сторінок аналітичних записок, матеріалів, проектів рішень, наданих міністру в різних формах, – не в рахунок або вважаються недостатніми без пояснення позиції”, – написала заступник міністра.

За її словами, рішення деяких завдань у міністерстві довірено радникам в обхід заступників. “Одночасно з діяльністю заступників певні паралельні завдання могли довірятися радникам в обхід заступників, а після скасування інституту радників – тим самим людям, але вже без відповідного статусу. Проведено численні зустрічі з цілеспрямованим залученням діячів, які “дореформували” українську медицину протягом 25 років до стану, який ми спостерігали на початку реформ”, – наголосила Качурець. 

Вона додала, що залишатися в подальшому на посаді – “компроміс із совістю, на який я не піду”.

Качурець було призначено заступником міністра 11 вересня. Раніше вона працювала директором медичного центру сектору Офісу ефективного регулювання (BRDO).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *