Застосування антибіотиків в Україні зросло в 3,5 раза: прохання до населення не займатися самолікуванням, – Степанов.

Застосування в Україні до теперішнього часу антибіотиків порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло в 3,5 раза, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у ході засідання Верховної Ради в п’ятницю. “Дійсно, у нас в 3,5 раза зросло застосування антибіотиків, якщо порівняти з аналогічним періодом попереднього року. Існує програма щодо забезпеченості разом з фармпідприємствами – вони […]

Застосування в Україні до теперішнього часу антибіотиків порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло в 3,5 раза, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у ході засідання Верховної Ради в п’ятницю.

“Дійсно, у нас в 3,5 раза зросло застосування антибіотиків, якщо порівняти з аналогічним періодом попереднього року. Існує програма щодо забезпеченості разом з фармпідприємствами – вони в повному обсязі забезпечені сировиною. Якщо в якійсь аптеці антибіотики зникли, думаю, що це поодинокі випадки”, – сказав він.

При цьому міністр закликав не займатися самолікуванням.

“Ми проводили наради з керівниками аптечних мереж щодо забезпеченості антибіотиками та іншими препаратами, зокрема антикоагулянтами. Від цієї галузі була велике прохання звернутися до населення, щоб не займалися самолікуванням”, – додав Степанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.