​​Зареєстрованих безробітних направлять на виконання громадських робіт.

Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 21 червня, прийняв рішення про залучення офіційно зареєстрованих безробітних, які протягом місяця не змогли знайти нову роботу, до виконання суспільно корисних робіт. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив під час засідання Кабміну. “Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть […]

Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 21 червня, прийняв рішення про залучення офіційно зареєстрованих безробітних, які протягом місяця не змогли знайти нову роботу, до виконання суспільно корисних робіт.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив під час засідання Кабміну.

“Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні чи сільськогосподарські роботи. Що саме потрібно робити в кожному конкретному регіоні – визначатиме місцева влада”, – заявив Шмигаль.

Держава виплачуватиме кожному залученому до суспільно корисних робіт зарплату у розмірі мінімальної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.