Заморозити рахунки олігархів і відключити РФ від SWIFT, – глава фракції ЄНП у Європарламенті Вебер запропонував відповісти на агресію Кремля.

Запровадити жорсткі санкції щодо Росії, як от заморожування рахунків олігархів і від’єднання Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT, через подальшу ескалацію на кордоні з Україною вважає за потрібне голова фракції ЄНП Манфред Вебер. про це він заявив в інтерв’ю виданню німецької медіагрупи Funke. Всі ці заходи слід вжити, якщо Москва “продовжить курс небезпечних провокацій”, підкреслив […]

Запровадити жорсткі санкції щодо Росії, як от заморожування рахунків олігархів і від’єднання Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT, через подальшу ескалацію на кордоні з Україною вважає за потрібне голова фракції ЄНП Манфред Вебер.

про це він заявив в інтерв’ю виданню німецької медіагрупи Funke.

Всі ці заходи слід вжити, якщо Москва “продовжить курс небезпечних провокацій”, підкреслив голова фракції консервативної Європейської народної партії (ЄНП) у Європарламенті Манфред Вебер.

Політик також є заступником голови баварської партії Християнсько-соціальний союз (ХСС), що є філією партії Християнсько-демократичний союз (ХДС), у лавах якого перебуває і канцлерка Німеччини Ангела Меркель.

Іншим можливим важелем тиску Заходу на Кремль Вебер вважає газопровід “Північний потік-2”, будівництво якого ще не завершено. “Путін має знати ціну своїм діям”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.