Замість Hyundai: Крюківський завод пропонує міністерству власні потяги.

Керівництво Крюківського вагонобудівного заводу закликало Міністерство інфраструктури розглянути питання закупівлі 10 нових швидкісних електропоїздів, в якості альтернативи корейської компанії Hyundai, переговори з якої в МІУ відбулися минулого тижня. Про це повідомляє ЦТС з посиланням на коментар голови правління КВБЗ Максима Крамаренко. За словами топ-менеджера, незважаючи на попередні звернення з боку підприємства до міністра інфраструктури і президенту, поки […]

Керівництво Крюківського вагонобудівного заводу закликало Міністерство інфраструктури розглянути питання закупівлі 10 нових швидкісних електропоїздів, в якості альтернативи корейської компанії Hyundai, переговори з якої в МІУ відбулися минулого тижня.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на коментар голови правління КВБЗ Максима Крамаренко.

За словами топ-менеджера, незважаючи на попередні звернення з боку підприємства до міністра інфраструктури і президенту, поки між ними не відбулося серйозного спілкування по співпраці.

“Міністр інфраструктури провів зустріч з представниками компанії Hyundai і обговорив з ними питання модернізації рухомого складу в Україні. Логічно було б припустити, що на наступний день міністр зустрінеться з представниками іншої компанії – КВБЗ, чиї швидкісні потяги вже більше 5 років по найскладнішим з точки зору інфраструктури маршрутами успішно перевозять пасажирів по Україні. … на жаль, серйозної розмови про перспективи роботи з вітчизняним виробником в Міністерстві інфраструктури поки не вели”, – сказав керівник КВСЗ.

“На Крюківському вагонобудівному заводі вже існує повністю налагоджене виробництво і організовано сервісне обслуговування швидкісних міжрегіональних двосистемних поїздів. З тією лише різницею, що це українські потяги “Тарпани” – продукт українських конструкторів, продукція з високою доданою вартістю … Причому, у виробництві вітчизняних сучасних поїздів приймають участь близько 180 українських підприємств”, – додав Крамаренко.

В цілому він резюмував, що КВБЗ готовий виготовити 10 швидкісних поїздів, які планує закупити МІУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *