Замінити водійське посвідчення можна онлайн, через електронний кабінет.

Замінити посвідчення чи відновити його у випадку втрати або викрадення  можна онлайн в електронному кабінеті водія. Як повідомили у пресслужбі  РСЦ МВС в Кіровоградській області, водій отримує відповідне сповіщення у випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами. Отримати посвідчення водія  зможе в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його […]

Замінити посвідчення чи відновити його у випадку втрати або викрадення  можна онлайн в електронному кабінеті водія.

Як повідомили у пресслужбі  РСЦ МВС в Кіровоградській області, водій отримує відповідне сповіщення у випадку успішної перевірки поданої заяви та документів за всіма передбаченими державними реєстрами та базами.

Отримати посвідчення водія  зможе в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його електронній заяві. Потрібно звернути увагу, що перелічені послуги доступні онлайн для власників посвідчень водія, фотокартка яких не старше двох років.

Проєкт реалізується у партнерстві Головного сервісного центру МВС і Міністерства цифрової трансформації та за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Фонду Східна Європа.

Довідка

Електронний кабінет водія (ЕКВ) – це онлайн-сервіс, який надає всю актуальну інформацію про ваші транспортні засоби, а також можливість скористатися деякими послугами сервісних центрів МВС онлайн.

Авторизуватись в ЕКВ можна за допомогою КЕП, BankID або MobileID. Користувачі ЕКВ можуть дізнатися інформацію про власні посвідчення водія та транспортні засоби, перевірити історію штрафів та сплатити їх. Також в ЕКВ можна зареєструватися в електронній черзі на отримання послуг у сервісних центрах МВС, замовити безкоштовну чи платну послугу перевірки транспортного засобу за його VIN-кодом та індивідуальний номерний знак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *