Замах на Шефіра – виклик нашому президенту. Злочинці повинні відповісти, – Єрмак.

Виконавець, спільники і замовники замаху на першого помічника президента України Сергія Шефіра повинні бути притягнуті до відповідальності. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” глава Офісу Президента України Андрій Єрмак. “Сьогодні в Київській області був обстріляний автомобіль першого помічника Президента України та нашого друга Сергія Шефіра. Правоохоронці повідомили, що обстріл здійснили близько 10-ї […]

Виконавець, спільники і замовники замаху на першого помічника президента України Сергія Шефіра повинні бути притягнуті до відповідальності.

Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” глава Офісу Президента України Андрій Єрмак.

“Сьогодні в Київській області був обстріляний автомобіль першого помічника Президента України та нашого друга Сергія Шефіра. Правоохоронці повідомили, що обстріл здійснили близько 10-ї ранку. Поранено водія, який перебуває в реанімації. Це не просто водій, а надійна та сильна людина, яку я особисто знаю багато років. Всім серцем сподіваюсь, що його життю нічого не загрожує та він швидко одужає”, – зазначив Єрмак.

За його словами, поліція та інші служби повинні вжити всіх необхідних заходів для того, щоб затримати нападника.

“Злочинця має бути притягнуто до відповідальності. Він не повинен уникнути покарання разом зі спільниками та замовниками”, – пише Єрмак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.