Законопроєкт, що дозволяє виїзд за кордон на умовах гарантованої фінансової підтримки ЗСУ, зареєстровано в Раді .

У разі його ухвалення чоловіків за кордон випустять за умови внесення гарантійної оплати до державного банку 13 тис. грн. З цього внеску сума, що дорівнює податкам із мінімальної зарплати (близько 2700 грн), щомісячно перераховуватиметься на рахунок ЗСУ. Також від охочих виїхати чоловіків потрібно надати письмове підтвердження добровільного обов’язку поповнювати цей рахунок на ту ж суму […]

У разі його ухвалення чоловіків за кордон випустять за умови внесення гарантійної оплати до державного банку 13 тис. грн. З цього внеску сума, що дорівнює податкам із мінімальної зарплати (близько 2700 грн), щомісячно перераховуватиметься на рахунок ЗСУ.

Також від охочих виїхати чоловіків потрібно надати письмове підтвердження добровільного обов’язку поповнювати цей рахунок на ту ж суму податків, поки чоловік перебуває за кордоном.

У пояснювальній записці депутат від “Слуги народу” Георгій Мазурашу пише, що в Україні зареєстровано високий рівень безробіття – 35%.

“Громадяни можуть і повинні працювати на економіку (а отже, й обороноздатність) — роботою в тилу чи за кордоном”, – вважає він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.