Закликаємо Росію припинити провокації біля кордонів України- заява G7.

Глави МЗС країн G7, а також глава європейської дипломатії Жозеп Боррель у понеділок закликали Росію припинити “провокації” поблизу кордону з Україною. Про це повідомляєІнтерфакс-Україна. “Ці масштабні пересування військових, що проводяться без попереднього сповіщення, являють собою загрозу і дестабілізують ситуацію. Ми закликаємо Росію припинити провокації і негайно знизити напруженість, відповідно до міжнародних зобов’язань”, – сказано в […]

Глави МЗС країн G7, а також глава європейської дипломатії Жозеп Боррель у понеділок закликали Росію припинити “провокації” поблизу кордону з Україною.

Про це повідомляєІнтерфакс-Україна.

“Ці масштабні пересування військових, що проводяться без попереднього сповіщення, являють собою загрозу і дестабілізують ситуацію. Ми закликаємо Росію припинити провокації і негайно знизити напруженість, відповідно до міжнародних зобов’язань”, – сказано в заяві G7, опублікованій головуючою в цій групі Великою Британією.

У документі наголошується, що G7 і ЄС “дуже стурбовані масштабним посиленням російських сил” поблизу кордонів з Україною і в Криму.

Країни “групи семи” заявили, що висловлюють підтримку “підходу України, заснованому на стриманості”.

Вони знову наголосили, що підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також зусилля Франції і Німеччини з роботи в “нормандському форматі” для досягнення виконання мінських домовленостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.