Закликаємо провести ретельне розслідування, – заява фракції СН у зв’язку з публікацією записів Лероса.

Фракція “Слуга народу” закликає розслідувати, чи мали місце факти корупції, і з’ясувати, хто і з якою метою зробив записи. Заяву фракції опубліковано на її сторінці в Фейсбуці. “Наша політична сила йшла на дочасні парламентські вибори з тими самими намірами, що й президент Володимир Зеленський, – побороти корупцію та брехню можновладців. Шлях до цього – нульова толерантність […]

Фракція “Слуга народу” закликає розслідувати, чи мали місце факти корупції, і з’ясувати, хто і з якою метою зробив записи.

Заяву фракції опубліковано на її сторінці в Фейсбуці.

“Наша політична сила йшла на дочасні парламентські вибори з тими самими намірами, що й президент Володимир Зеленський, – побороти корупцію та брехню можновладців. Шлях до цього – нульова толерантність до будь-яких корупційних дій і неправди, з яких би кабінетів вона не виходила”, — сказано в заяві.

Депутати підкреслюють, що зацікавлені в об’єктивному розслідуванні всіх обставин ситуації навколо згаданих записів.

“Ми закликаємо правоохоронні та антикорупційні органи України провести ретельне розслідування, яке має встановити, чи були факти корупції, а якщо були, то якої шкоди і які саме особи завдали державі. Слідство має також встановити, хто здійснював записи та які мотиви були в цих людей”, — заявили “слуги народу”.

Депутати заявляють про неприпустимість будь-якого тиску під час слідства на учасників цієї ситуації з боку правоохоронних та антикорупційних органів.

“Слідство має бути об’єктивним, неупередженим і повинне надати остаточні відповіді на питання, які сьогодні є у народних депутатів, громадськості та всього українського народу”, — сказано в заяві.

“У разі встановлення факту корупційних діянь або інших злочинів всі винні мають бути покарані відповідно до закону, незалежно від звань, посад, родинних зв’язків та наближеності до влади”, — підсумували депутати.

Андрій Єрмак звинуватив Лероса в наклепі і пообіцяв подати заяви в СБУ і ДБР.

Нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос направив копії опублікованих відеозаписів у НАБУ.

САП відкрила на підставі відеозаписів кримінальне провадження за фактом можливого скоєння корупційних злочинів під час призначення осіб в органи державної влади.

ДБР відкрило за заявою Андрія Єрмака провадження за 4 статтями: ст. 190 (Шахрайство), стаття 344 (Втручання в діяльність державного діяча), стаття 328 (Розголошення державної таємниці) і стаття 365 (Перевищення влади або службових повноважень).

Адвокат Масі Найєм повідомив, що прокуратура отримала вказівку шукати провадження щодо створення муралів на депутата від “Слуги народу” Гео Лероса, який також є засновником проєкту вуличного мистецтва Art United Us.

Як стало відомо із власних джерел, Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента Андрія Єрмака, 31 березня допитали в Держбюро розслідувань у справі про “записи Лероса”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *