Заборонити продаж товарів першої необхідності попросив сам бізнес, – Ляшко.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко стверджує, що заборону на продаж товарів першої необхідності під час локдауну ввели на прохання самих представників бізнесу. Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Лівий берег”. “Ці обмеження – прохання бізнесу”, – сказав Ляшко. “Є бізнес, який продає виключно посуд, виключно одяг, виключно іграшки. І вони втрачають під час карантину, […]

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко стверджує, що заборону на продаж товарів першої необхідності під час локдауну ввели на прохання самих представників бізнесу.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“Ці обмеження – прохання бізнесу”, – сказав Ляшко.

“Є бізнес, який продає виключно посуд, виключно одяг, виключно іграшки. І вони втрачають під час карантину, тому що вони закриті, а поруч супермаркети продовжують працювати і продають посуд, одяг та іграшки”, – пояснив він.

За словами заступника міністра, заборона на продаж у супермаркетах на все, крім продуктів, дозволяє уникнути під час локдауну нерівних умов для різних продавців.

“Діти отримали гроші в подарунок від бабусь на новорічні свята і хочуть щось купити. Магазини з іграшками закриті, вони підуть у супермаркет і куплять іграшку. Якщо в супермаркеті іграшки під час карантину не продаються – дитина потім, після карантину, купить собі цей гостинець від баби, коли магазини будуть у рівних умовах. Але цим ми також зменшуємо мобільність населення, тому що дитина йде за іграшкою під час карантину”, – вважає Ляшко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.