За результатами аудиту на Кіровоградщині виявлено порушеннь майже на 9 млн грн.

За результатами ревізій Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, впродовж січня та березня виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів через неефективне використання коштів та порушення майже на 9 млн грн. Про це повідомляє пресслужба управління. Понад 4 мільйона було відшкодовано завдяки аудиторам. Через фінансові порушення 16 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 10 – […]

За результатами ревізій Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, впродовж січня та березня виявлено втрат матеріальних і фінансових ресурсів через неефективне використання коштів та порушення майже на 9 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба управління.

Понад 4 мільйона було відшкодовано завдяки аудиторам.

Через фінансові порушення 16 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 10 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.

В деяких установах та організаціях зупиняли операції з бюджетними коштами, зменшили бюджетні асигнування, прийнято вимогу про повернення наданих одержувачам бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, а також попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою усунути порушення на суму майже 1 млн грн.

На розгляд правоохоронним органам передано 4 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 3 досудових розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *