За прогнозами МОЗ, на комерційному ринку легальна вакцина від COVID-19 з’явиться до літа поточного року.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”. “Якщо говорити про появу вакцини від коронавірусної хвороби на комерційному ринку в достатній кількості, думаю, що до літа з’являться легальні поставки вакцини”, – сказав міністр. При цьому він наголосив, що “національний план вакцинації від COVID-19 передбачає, що всі громадяни України будуть вакциновані за державний […]

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Якщо говорити про появу вакцини від коронавірусної хвороби на комерційному ринку в достатній кількості, думаю, що до літа з’являться легальні поставки вакцини”, – сказав міністр.

При цьому він наголосив, що “національний план вакцинації від COVID-19 передбачає, що всі громадяни України будуть вакциновані за державний рахунок”.

“Цей план складається з п’яти етапів. Почнемо з медичних працівників, літніх людей і тих, хто перебуває в групі ризику. З кожним етапом вакцинації охоплення людей ростиме. На п’ятому етапі ми вакцинуємо людей, які не потрапляють у групу ризику ні за віковим, ні за професійним показниками і не мають супутніх захворювань. Якщо людина розуміє, що потрапляє в п’яту групу, тобто буде вакцинована в кінці 2021-початку 2022 року, але хоче вакцинуватися раніше, вона зможе придбати вакцину на комерційному ринку”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.