За півтора року боротьби з контрабандою нам як владі немає чим пишатися”, –  Гетманцев.

За півтора року боротьби з контрабандою нам як владі немає чим пишатися”, –  Гетманцев Нардеп “Слуги народу”, глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики Данило Гетманцев вважає, що рішення РНБО про санкції проти топконтрабандистів має стати відправною точкою, з якої почнеться відлік боротьби з цим ганебним явищем. про це Гетманцев заявив в […]

За півтора року боротьби з контрабандою нам як владі немає чим пишатися”, –  Гетманцев

Нардеп “Слуги народу”, глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики Данило Гетманцев вважає, що рішення РНБО про санкції проти топконтрабандистів має стати відправною точкою, з якої почнеться відлік боротьби з цим ганебним явищем.

про це Гетманцев заявив в інтерв’ю “Укрінформу”.

За його словами, масштаби тіньової економіки є загрозою національній безпеці.

“Безперечно, рішення, які ухвалила РНБО, не є інструментом для протидії контрабанді. Ми маємо бути чесними перед собою – за півтора року боротьби з контрабандою нам як владі немає чим пишатися”, – зазначив нардеп.

Водночас він упевнений, що рішення РНБО має стати відправною точкою, з якої почнеться відлік боротьби з цим ганебним явищем.

Гетманцев заявив, що “правоохоронні органи деградували за останні десятиліття”.

“Проблема є надто складною і вирішення її потребує неординарних рішень і величезних зусиль. У країні, в якій іде війна, ухилення від оподаткування – це злочин особливої суспільної небезпеки”, – додав парламентар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.