За одержання 91 тис грн хабара судитимуть прокурора місцевої прокуратури на Донеччині.

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора до Селидівського міського суду Донецької області направлено обвинувальний акт стосовно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що прокурор, здійснюючи процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою або службовим становищем […]

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора до Селидівського міського суду Донецької області направлено обвинувальний акт стосовно прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури Донецької області за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що прокурор, здійснюючи процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК України), вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 91 тис грн від керівника юридичної особи за непритягнення його до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Краматорську.

Підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.