За місце кандидата від “Слуги народу” на виборах у громаду збирають 20 тисяч доларів, – нардепка Скороход.

У чоловіка нардепки Анни Скороход, бізнесмена Олексія Алякіна, просили в борг, щоб заплатити “за потрапляння до списку на місцеву ОТГ від “Слуги народу”. Про це нардепка написала про це у своєму телеграм-каналі. “Проводжу відпустку в Київській області. Сьогодні до мого чоловіка приїхала людина і попросила 20 000 доларів у борг, які їй необхідно заплатити за потрапляння […]

У чоловіка нардепки Анни Скороход, бізнесмена Олексія Алякіна, просили в борг, щоб заплатити “за потрапляння до списку на місцеву ОТГ від “Слуги народу”.

Про це нардепка написала про це у своєму телеграм-каналі.

“Проводжу відпустку в Київській області. Сьогодні до мого чоловіка приїхала людина і попросила 20 000 доларів у борг, які їй необхідно заплатити за потрапляння до списку на місцеву ОТГ від “Слуги народу”. Наступного тижня необхідно приїхати на співбесіду, відповісти на запитання і привезти пакунок. Відповіді на запитання є. А пакунку немає”, – написала вона.

Нагадаємо, 8 серпня Центральна виборча комісія призначила на неділю,  25 жовтня, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.