За гроші з Фонду боротьби з COVID-19 не придбали жодного апарату ШВЛ, – глава Рахункової палати Пацкан.

Гроші з Фонду боротьби з коронавірусом пішли на будівництво доріг і амбулаторій, на соціальні виплати населенню, доплати медикам і правоохоронцям. Про це заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан в інтерв’ю Українському радіо. За його словами, з апаратами ШВЛ зараз проблема, оскільки тендери на їх закупівлю хоч і оголосили, але вони не відбулися. “Оголошено було тендер на […]

Гроші з Фонду боротьби з коронавірусом пішли на будівництво доріг і амбулаторій, на соціальні виплати населенню, доплати медикам і правоохоронцям.

Про це заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан в інтерв’ю Українському радіо.

За його словами, з апаратами ШВЛ зараз проблема, оскільки тендери на їх закупівлю хоч і оголосили, але вони не відбулися.

“Оголошено було тендер на закупівлю 100 апаратів, строк поставки був до 30 жовтня. Перший тендер оголошено 16 липня, провели аукціон – мали до 15 вересня закупити 50 ШВЛів. На нього вийшли 6 учасників – лише 2 запропонували товари, які відповідали вимогам, але згодом виявилося, що перший постачальник не мав досвіду постачання відповідних товарів, а другий мав факти невиконання попередніх договорів. Зараз знову новий тендер. ШВЛи закуплялися в інший спосіб, не з ковідного фонду – і меценатами, і державні органи, в тому числі МВС, для себе закупляли. З ковідного фонду ШВЛи на сьогодні не закуплено”, – розповів Пацкан.

Глава Рахункової палати також розповів, що в цілому з коронавірусного фонду станом на 24 вересня вже витратили 25 мільярдів гривень.

“Ковідний фонд становив 66 млрд грн, фактичних видатків вже є 25 млрд грн. На що пішли ці 25 млрд? 12,6 млрд грн – на будівництво доріг та амбулаторій, 9,2 млрд грн – виплати з безробіття, часткового безробіття, на дітей ФОП, страхові виплати та матеріальна допомога медикам, 2,8 млрд грн – доплата до зарплати МВС, МОЗ і виконавчої служби, 289 млн грн – закупівля обладнання, засобів індивідуального захисту”, – додав Пацкан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.