За фактом «мінування» медуніверситету у Краматорську розпочато досудове розслідування.

Повідомлення про загрозу вибуху в одному з навчальних корпусів Донецького національного медичного університету надійшло до поліції сьогодні вранці. Поліцейські обстежили будівлю – вибухових пристроїв не виявлено. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності». Сьогодні о 9:30 до Краматорського райуправління […]

Повідомлення про загрозу вибуху в одному з навчальних корпусів Донецького національного медичного університету надійшло до поліції сьогодні вранці. Поліцейські обстежили будівлю – вибухових пристроїв не виявлено. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності».

Сьогодні о 9:30 до Краматорського райуправління поліції надійшло повідомлення про мінування навчального корпусу медуніверситету, розташованого на бульварі Машинобудівників у Краматорську. Лист з погрозою надійшов на електронну адресу навчального закладу.

На місці події працювала слідчо-оперативна група. Усіх людей, які перебували в будівлі, евакуювали. Корпус та прилеглу територію обстежили вибухотехніки з кінологом. Вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

Роботу навчального закладу поновлено. Проводяться оперативні заходи, спрямовані на встановлення особи, причетної до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

За неправдиве повідомлення про загрозу вибуху передбачено від 2 до 6 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Поліція Донеччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *