За добу на Кіровоградщині зафіксували 38 випадків захворювання на пневмонію.

Сьогодні, 19 березня, під час пресконференції в Кіровоградській ОДА директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко розповів про стан захворюваності на ГРЗ в області. За минулу добу 42 особи звернулись з ознаками ГРЗ до лікувальних закладів, з них у 38 встановили пневмонію, у 14 виявили запалення середньої важкості та госпіталізували. “У 2 з 14 встановили […]

Сьогодні, 19 березня, під час пресконференції в Кіровоградській ОДА директор обласного департаменту охорони здоров’я Олег Рибальченко розповів про стан захворюваності на ГРЗ в області.

За минулу добу 42 особи звернулись з ознаками ГРЗ до лікувальних закладів, з них у 38 встановили пневмонію, у 14 виявили запалення середньої важкості та госпіталізували.

“У 2 з 14 встановили вірусну пневмонію, у цих випадках підтвердили захворюваність на грип типу В. Важкого перебігу хвороби у цих пацієнтів нема. Загалом в області лишається вільними 153 ліжка у відділеннях інтенсивної терапії”, – розповів Олег Рибальченко.

Також посадовець додав, що незважаючи на це, не припиняється надання допомоги вагітним і породіллям, а також, що проведення онкологічних, кардіо-хірургічних планових операцій відбуваються у звичайному режимі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.