За даними ВООЗ, пандемія коронавірусу не закінчилася, а навпаки, прискорила свої темпи поширення.

до такого висновку прийшла глава Панамериканської організації охорони здоров’я (ПАОЗ), дочірньої структури ВООЗ, Карісса Етьєн, передає Reuters. “Наш регіон все ще охоплений цією пандемією … в декількох країнах Південної Америки пандемія в перші чотири місяці цього року була гірше, ніж те, з чим ми зіткнулися в 2020 році”, – заявила на брифінгу директорка ПАОЗ. За її […]

до такого висновку прийшла глава Панамериканської організації охорони здоров’я (ПАОЗ), дочірньої структури ВООЗ, Карісса Етьєн, передає Reuters.

“Наш регіон все ще охоплений цією пандемією … в декількох країнах Південної Америки пандемія в перші чотири місяці цього року була гірше, ніж те, з чим ми зіткнулися в 2020 році”, – заявила на брифінгу директорка ПАОЗ.

За її словами, пандемію можна подолати тільки при поєднанні швидкого і справедливого доступу до вакцин і ефективних профілактичних заходів.

“Ця пандемія не тільки не закінчилася, але і прискорюється”, – підсумувала Етьєн.

Нагадаємо, понад тиждень тому глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що в найближчі місяці світ може взяти під контроль глобальну пандемію коронавірусу за умови справедливого розподілу необхідних ресурсів.

Через зростання захворюваності і смертності від коронавірусу ВООЗ оцінює ситуацію з пандемією як тривожну.

Раніше група нобелівських лауреатів і колишніх державних діячів запропонувала розв’язання дефіциту Covid-вакцин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.