З нетерпінням чекаю, коли Зеленський продовжить втілювати антикорупційні реформи, – американський сенатор Портман.

Співголова групи підтримки України в американському Сенаті Роб Портман привітав те, що в проєкті оборонного бюджету США, прийнятому Сенатом в п’ятницю, передбачена допомога Україні. При цьому він нагадав про обіцянки Києва боротися з корупцією. Слова Портмана цитує “Голос Америки”. “Я закликав український уряд продовжувати свої зусилля зі зменшення корупції. Я був серед авторів законів, що […]

Співголова групи підтримки України в американському Сенаті Роб Портман привітав те, що в проєкті оборонного бюджету США, прийнятому Сенатом в п’ятницю, передбачена допомога Україні. При цьому він нагадав про обіцянки Києва боротися з корупцією.

Слова Портмана цитує “Голос Америки”.

“Я закликав український уряд продовжувати свої зусилля зі зменшення корупції. Я був серед авторів законів, що прив’язують американську допомогу до продовження антикорупційних реформ. Ці умови залишаються чинними, і я з нетерпінням чекаю, щоб побачити, як уряд президента Зеленського продовжує втілювати антикорупційну програму реформ”, – заявив сенатор-республіканець з Огайо Роб Портман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.