​​ З 5 травня на Харківському напрямку вже звільнено 23 населених пункти, – Генштаб ЗСУ.

​​ “Ворог намагається стримати наступ наших військ. Росія не припиняє обстріли Чернігівської та Сумської областей, щоб відволікти наші сили від основних напрямків”, – сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов. Громов наголосив, що оперативна мета російського окупанта лишається без змін – вихід на адміністративні кордони Донецької та […]

​​

“Ворог намагається стримати наступ наших військ. Росія не припиняє обстріли Чернігівської та Сумської областей, щоб відволікти наші сили від основних напрямків”, – сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

Громов наголосив, що оперативна мета російського окупанта лишається без змін – вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Ворог поступово втрачає наступальні спроможності. Також зберігається ймовірність ведення бойових дій на інших напрямках, щоб не допустити перекидання наших сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.