​​З 1 липня можуть скасувати пільгу зі сплати ПДВ, мита та акцизу при розмитнені автомобіля фізособами і ФОП.

Податковий комітет Ради погодив відповідний законопроект (N7418). Депутати будуть голосувати за нього наступного тижня. Пільга залишається для автомобілів, як йдуть на потреби ЗСУ. Як це буде контролювати – невідомо. Також пропонується звільнити від сплати збору на обов’язкове державне страхування покупців електромобілів. Така пільга мала вступати в дію лише з 2026 року. Наразі імпорт електрокарів не […]

Податковий комітет Ради погодив відповідний законопроект (N7418). Депутати будуть голосувати за нього наступного тижня.

Пільга залишається для автомобілів, як йдуть на потреби ЗСУ. Як це буде контролювати – невідомо.

Також пропонується звільнити від сплати збору на обов’язкове державне страхування покупців електромобілів. Така пільга мала вступати в дію лише з 2026 року. Наразі імпорт електрокарів не обкладається ПДВ.

ЗП N7418 також передбачає повернення оподаткування імпорту, в тому числі і критичного. Але Кабміну зможе встановлювати пільгові мита на товари з країн, які прийняли аналогічне рішення відносно українського експорту.

6 квітня Верховна рада звільнила імпорт товарів в Україну від ввізного мита та ПДВ для платників єдиного податку. Депутати також повністю звільнили від оподаткування імпорт автомобілів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.