Юлія Мендель йде з посади прессекретаря президента України.

Про це повідомив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, інформує РБК-Україна. За його словами, Мендель тимчасово продовжує виконувати обов’язки прессекретаря Зеленського, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу Президента. “Ухвалено рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, у зв’язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ”, – зазначив Подоляк. Він також підкреслив, […]

Про це повідомив радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк, інформує РБК-Україна.

За його словами, Мендель тимчасово продовжує виконувати обов’язки прессекретаря Зеленського, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу Президента.

“Ухвалено рішення про посилення конкретних комунікаційних напрямків, у зв’язку з чим Юлія Мендель зосередиться на роботі із взаємодії з іноземними ЗМІ”, – зазначив Подоляк.

Він також підкреслив, що комунікація Зеленського потребує суттєвого посилення.

“Юлія Володимирівна має відмінні зв’язки в цьому секторі медійного співтовариства і зможе бути ефективною як радник з міжнародних комунікацій. Відповідно, позиція прессекретаря президента буде виділена в окремий функціонал, уточнена і заповнена”, – додав Подоляк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.